Katarzyna Matyasik

Nowoczesne Centrum Terapii
i Wspomagania Rozwoju Dziecka

Witaj w Logo-Spektrum

W naszym centrum oferujemy kompleksową pomoc dzieciom z zaburzeniami mowy, specyficznymi trudnościami w uczeniu, dysleksją, dysgrafią oraz zespołem Aspergera. Prowadzimy również zajęcia ogólnorozwojowe dla niemowląt, przedszkolaków i uczniów. Wykorzystujemy nowoczesne metody i technologie oraz dostosowujemy rodzaje zajęć do potrzeb Twojego dziecka.

Kilkanaście lat pracy terapeutycznej zaowocowało wiedzą na temat czynników, które warunkują skuteczność terapii. Najważniejsze z nich to: kompleksowe podejście – łączenie różnych metod terapii, współdziałanie wielu specjalistów oraz bliska współpraca z rodzicami. Istotne znaczenie ma również motywacja samego dziecka, od której zależy poziom zaangażowania i chęć podejmowania wysiłku niełatwej pracy terapeutycznej.

Dzięki wysiłkowi wielu osób powstało miejsce, w którym pracują ludzie pełni pasji, specjaliści z dużym doświadczeniem zawodowym potrafiący działać razem w jednym kierunku. Wiedza na temat potrzeb dzieci pozwoliła stworzyć miejsce przyjazne i atrakcyjne, w którym terapia nie kojarzy się ze żmudnymi, nudnymi ćwiczeniami, ale z zabawą. Połączenie tradycyjnych i współczesnych metod oraz wykorzystanie nowoczesnego sprzętu podnosi skuteczność oraz atrakcyjność prowadzonych przez nas działań.
Zapraszam

Katarzyna Matyasik

Założycielka Logo-Spektrum