Diagnozujemy i doradzamy

Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoje dziecko potrzebuje wsparcia lub terapii, zgłoś się do nas. Podczas pierwszej konsultacji zdecydujemy, jakie badania należy przeprowadzić oraz zaproponujemy odpowiednie formy terapii lub zajęć ogólnorozwojowych. Prowadzimy diagnozę logopedyczną, pedagogiczną, diagnostykę procesów integracji sensorycznej, badanie funkcji słuchowych i wzrokowych metodą Warnkego. Oceniamy również dziecko pod kątem dojrzałości szkolnej, a także badamy ryzyko dysleksji u dzieci w wieku przedszkolnym. Pamiętaj, im wcześniej podejmiesz działania diagnostyczne i terapeutyczne, tym większe szanse na sukces ma Twoje dziecko.

Zapewniamy różne formy terapii i zajęć wspierających rozwój dziecka

Jeśli obserwujesz u swojego dziecka problemy rozwojowe lub trudności szkolne bądź chcesz wspierać wszechstronny rozwój dziecka i zapewnić mu lepszy start w szkole, nie zwlekaj. Nie potrzebujesz skierowania ani orzeczenia. Po prostu przyjdź, a my zaproponujemy odpowiednie zajęcia. Pracujemy nowoczesnymi metodami, które sprawdzają się tam, gdzie tradycyjne metody szkolne zawodzą. Posiadamy bogatą ofertę zajęć indywidualnych i grupowych dla małych dzieci i starszych uczniów. Dzięki udziałowi w zajęciach nasi podopieczni lepiej rozwijają się, pokonują trudności, odkrywają swój potencjał, nabierają wiary we własne umiejętności, co przekłada się na sukcesy szkolne oraz lepsze funkcjonowanie w życiu codziennym.Pamiętaj, im wcześniej podejmiesz działania diagnostyczne i terapeutyczne, tym większe szanse na sukces ma Twoje dziecko.

Współpracujemy z rodzicami

Wierzymy, że tylko ścisła współpraca z rodzicami dziecka warunkuje skuteczność terapii. Większość zajęć terapeutycznych odbywa się w obecności opiekunów. Rodzice są na bieżąco informowani o postępach i trudnościach dziecka, uczą się od terapeutów odpowiednich technik i metod oraz otrzymują wskazówki do pracy w domu. Działanie razem skraca czas oraz zwiększa efektywność terapii. Wspólnie pracujemy na sukces dziecka, wspólnie cieszymy się z każdego osiągnięcia.